ROZPOCZNIJ SWOA PRZYGODE Z

Jak zapewne wiesz, Minecraft to typowa gra sandbox (otwarty świat), w której gracz rozgrywa przygodę w świecie zbudowanym z kwadratowych bloków. W tej grze możesz puścić wodze fantazji i odkryć swoją utajoną dotychczas kreatywność. Twórz swój własny świat, przeżywaj przygody, dołącz do potężnej społeczności graczy Minecraft’a!

Minecraft

Dzięki wykorzystaniu silnika Java możesz zainstalować Minecraft’a na wszystkich kluczowych systemach – Windows, Mac oraz Linux.

Minecraft
Minecraft

Minecraft nie posiada określonego celu, jednak najważniejszą kwestią w grze jest przetrwać. Jako gracz masz nieograniczone możliwości w odkrywaniu nieskończonego świata Minecraft oraz jego tworzenia. Twoja postać może zdobywać pewne osiągnięcia, które nie są co prawda celem gry, ale bardzo ją urozmaicają.

Minecraft niezwykle szybko zyskał ogromną popularność i w zaledwie rok od pokazania światu pierwszej wersji zdobył aż 3 nagrody!

  • Gra roku – wybór internautów
  • Najbardziej innowacyjna gra – wybór redaktorów
  • Najlepszy tryb jednoosobowy

Zacznij grać w Minecratf’a, jednak pamiętaj, że bardzo łatwo się w nią wciągnąć. Niektórzy gracze mówią nawet, że uzależnia!

MINI PORADNIK MINECRAFT HACKI I KODY

Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowym graczem, czy już rozpocząłeś swoją przygodę z Minecraft, pomocne mogą okazać się kody i hacki, które urozmaicą grę. Dają one mnóstwo możliwości, dzięki którym gra stanie się ciekawsza – dodawanie nowych itemów, portale do różnych światów, więcej zasobów - to tylko część tego, co oferuje mini poradnik Minecraft Hacki i Kody!

Podaj swój adres e-mail i sprawdź, czy otrzymałeś na niego mini poradnik Minecraft Hacki i Kody!

POBIERZ!
Minecraft

PORADNIK WIEDZY O MINECRAFT

W Poradniku Wiedzy o Minecraft dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz wiedzieć, aby rozpocząć grę! Poznasz wszelkie receptury do wytwarzania itemów, receptury mechanizmów, jak zbudować dobre schronienie i uprawiać rolę. Dowiesz się czym są moby, które są pasywne, a które mogą stwarzać zagrożenie dla twojej postaci. Poznasz również mody – funkcje przydatne w zmienianiu świata Minecraft oraz zapoznasz się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie.

Możesz również kupić Kompletny Poradnik Wiedzy o Minecraft za jedyne 160 zł! Znajdują się w nim wszystkie możliwe informacje o grze Minecraft! Jeśli jesteś nowym graczem lub obawiasz się, że nie znasz wszystkich możliwości Minecraft’a – zamów Poradnik Wiedzy o Minecraft i sprawdź, czego jeszcze nie wiedziałeś o swojej ulubionej grze!

POBIERZ!
Minecraft

OPINIE

Minecraft

„Kupiłem Poradnik Wiedzy dla syna, który bardzo chciał zacząć grać w Minecraft’a (wszyscy jego koledzy już długo grają w tą grę). Dzięki temu poradnikowi syn bardzo szybko załapał o co chodzi w grze i teraz bawi się razem z kolegami.”

5/5
Minecraft

„Chciałem sprawdzić czy są jeszcze jakieś fajne kody do Minecrafta, które ułatwią grę. W tym mini poradniku trafiłem na naprawdę dobre hacki, które ułatwiły rozwój postaci i pokazały nowe możliwości w grze. Dobra sprawa, szczególnie, że za darmo! Polecam!”

5/5
Minecraft

„Dobra rzecz! Wysłałem maila i już po chwili otrzymałem mini poradnik z kodami do gry. Można w nim znaleźć kilka fajnych porad i trochę sobie urozmaicić grę. Do tego jest całkowicie za darmo, więc warto było zaryzykować i sprawdzić : ) „

5/5